زمستانی, فروشگاه کلاهت, کلاه

توصیه های مراقبتی ویژه کرونا،سرماخوردگی وانفولانزا

توصیه های مراقبتی ویژه کرونا،سرماخوردگی وانفولانزا

توصیه های مراقبتی ویژه کرونا،سرماخوردگی وانفولانزا

توصیه های مراقبتی ویژه کرونا،سرماخوردگی وانفولانزا

باتوجه به شیوع ویروس کوید۱۹ افراد پاییز و زمستان امسال بیشتر از هر سال نگران مبتلا شدن به سرماخوردگی و انفولانزا هستند.نگرانی افراد کاملا منطقی می باشد ما سعی می کنیم روش های هوشمندانه ای برای مراقبت بهتر و بیشتر از خود و عزیزانتان را در این جا ارائه کنیم.

بیماری کرونا و انفلوانزا وسرماخوردگی شباهت زیادی به هم دارند که افتراق آنها از هم مشکل است با این حال هرکدام چند علائم اختصاصی داشته که به تشخیص ما کمک میکند.

۱.در بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی گرفتگی بینی و آبریزش بینی بسیار شایع هست امادر بیماران کرونایی گرفتگی بینی به ندرت دیده می شود.

۲.علامت اصلی بیماری کرونا تنگی نفس و سرفه خشک می باشد که معمولا یک تا دوهفته قبل از التهاب ریه فرد دچار تنگی نفس می شود.

دیگران علائم تقریبا مشترک هستند اما میزان بروز انها در افراد متفاوت هست به عنوان مثال خستگی و کوفتگی و بیحالی شدید در سرماخوردگی وانفولانزا به میزان کمی تجربه می شود اما در اکثر موارد کرونایی بسیار شدید و طول مدت بیشتری فرد را درگیر میکند.

 

 

راه های پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی و انفولانزا و کرونا

قطعا تمامی دوستان میدانید مهم ترین فاکتور مراقبتی،رعایت فاصله گذاری اجتماعی فیزیکی و عدم رفت وآمدهای غیر ضروری و همچنین رعایت کامل بهداشت می باشد.این امر در فصل پاییز و زمستان اهمیت بیشتری پیدا میکند به این دلیل که اماکن به دلیل سردی هوا تهویه مناسب نداشته و معمولا مکان ها بسته هستند ک این امر ریسک ابتلا به بیماری را بسیار بالا میبرد.

از آنجایی ک با سرد شدن هوا در فصل پاییز و زمستان بیشترین آمار ابتلا به سرماخوردگی و انفولانزا را در همین برهه زمانی شاهد هستیم این امر برای ابتلا به کووید ۱۹ نیز صدق می کند با این تفاسیر یک عامل مراقبتی بسیار مهم دیگر مطرح می شود ک ان هم گرم نگه داشتن خود می باشد.

پوشیدن لباس گرمِ مناسب فصل و بالاخص کلاه ، شال گردن و دستکش تاثیر بسیار زیادی در حفظ سلامتی افراد داشته و از سرماخوردن سر و گردن ک منجر به عفونت های سینوسی و عفونت حلق و سینه میشوند جلوگیری میکند.

بزرگسالان میتوانند با پوشیدن کلاه و شال کردن بافت در پاییز و کلاه های پوستی در زمستان توجه ویژه ای به سلامت خود داشته باشند.

توصیه های مراقبتی ویژه کرونا،سرماخوردگی وانفولانزا

برای مراقبت بیشتر از کودکان می توانید از کلاه شال های رینگی استفاده کنید این مدل از کلاه شال ها بینی،چانه،گوشها و تمام گردن را میپوشاند و مناسب ترین انتخاب برای کودکان هستند.کلاه شال رینگی به صورت ساده وخزدار در بازار موجود هستند.

شیوع کرونا در این ایام رو به افزایش بوده و رفت وآمد در بازارها ریسک ابتلا به کرونا سرماخوردگی و انفولانزا را دارد.ما میتوانیم در کمترین زمان نیاز شما به خرید محصولات زمستانه از جمله کلاه شال و دستکش را براورده کنیم.

کافیست به صورت تلفنی و اینترنتی با ما ارتباط برقرار کنید و کالای مورد نظر خود را اینترنتی سفارش دهید.فروشگاه کلاهت سعی دارد بیشترین خدمات اینترنتی را برای مشتریان عزیز فراهم کند تا رضایت شما عزیزان را شاهد باشیم.

سالم و تندرست باشید

گروه تولیدی و پخش کلاه kolahat

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید