فروشگاه کلاهت, کلاه

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

کلاه یکی از اکسسوری های جذاب در هر استایلی به حساب میاد

در تابستان هم کلاه های تابستانی مثل کلاه های آفتاب گیر، کلاه های حصیری و کلاه کپ (cap) به شدت مورد استقبال هم آقایان و هم خانم ها می باشند.

کلاه کپ را معمولا با تیپ های اسپرت و ورزشی ست می کنند و تقریبا هرکس چندین رنگ از این کلاه را در کمد لباس های خود دارد.

به دلیل استقبال شما دوستان نکاتی را در مورد خرید و انتخاب این کلاه دوست داشتنی قرار دادیم تا در هنگام خرید انتخاب بهتری داشته باشید.

با ما همرا باشید…

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

چطور یک کلاه کپ مناسب بخریم؟

ظاهر کلاه:

امروزه کلاه های کپ در طرح ها وشکل های متفاوتی تولید شده و در دسترس مردم قرار می گیرند.قطعا شما هم مدل های مختلف این نوع کلاه را در بازار یا در خیابان در استایل مردم دیده اید.

در هنگام خرید این نوع کلاه شما باید کلاه کپی را انتخاب کنید که با حالت فرم صورت و سر شما هماهنگ باشد.به این منظور بهتر است با انواع فرم صورت و همچنین فرم صورت خودتان آشنایی داشته باشید تا بهترین کلاه را انتخاب کنید.

جنس کلاه:

در هنگام خرید کلاه به خصوص کلاه کپ که مناسب تابستان و ورزش می باشد به جنس کلاه دقت کنید.

در بازار این نوع کلاه با جنس های نخی، ساتن، پلی استر و … وجود دارد.

برخی از این کلاه ها از جنس پارچه های ضخیم می باشند که کاربردی در فصول گرم ندارند.پس حتما به نیاز خود و جنس متناسب با کاربرد کلاه کپ دقت کنید.

قابل تنظیم بودن سایز کلاه:

تنظیم سایز کلاه کپ یکی از نکات بسیار مهمی است که اگر کلاه باز حرفه ای باشید این نکته را می دانید.

این کلاه ها دارای قسمتی در پشت سر برای تنظیم سایز می باشد که حتما هنگام خرید به نوع آن دقت کنید به طور مثال کلاه هایی با قابلیت تنظیم که حالت چسبی دارند بسیار راحت تر از مدل دکمه ای می باشد.

رنگ کلاه:

اگرچه انتخاب رنگ کلاه کاملا سلیقه ای است و معمولا با بقیه استایل فرد ست می شود اما بهتر است به اصولی مثل هماهنگی رنگ کلاه با رنگ پوست و تیره یا روشن بودن آن متناسب با فصل سال دقت کنید.به طور مثال بهتر است از رنگ های تیره به علت جذب گرما و نور در روزهای خیلی افتابی کمتر استفاده شود.

قیمت کلاه:

با توجه به تنوع در طرح و جنس کلاه کپ و همچنین جذابیت این نوع اکسسوری در استایل قیمت کلاه های کپ از چند ده هزارتومان تا چندین میلیون تومان متغیر می باشد.

شما باید با توجه به نیاز خود و بودجه ای که دارید پیش از خرید در مورد جنس و طرح اولیه کلاه تصمیم گیری کنید تا خرید مناسبی داشته باشید.

ما در کلاهت انواع کلاه ها در طرح و رنگ های مختلف و با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار شما قرار داده ایم تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید بهترین کلاه متناسب با نیاز و بودجه خود را تهیه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید