فروشگاه کلاهت, کلاه

پنج کلاه تابستانی سال 2020

کلاه تابستانی و مدل های مختلف آن در تولیدی کلاه

با ورود به فصل گرما به سراغ سبکی از لباسهای متناسب با آب و هوا میرویم. کلاه های تابستانی نیز یکی از پوشیدنی های خواستنی روزهای گرم است.

تنوع زیاد کلاه های تابستانی گاهی تردید در انتخاب برای استفاده از آنها را ایجاد میکند. در این مقاله به توضیح انواع مدل های کلاه تابستانی دخترانه و زنانه پرداخته شده است.

  1. کلاه آفتابی

راه رفتن در زیر نور مستقیم آفتاب خوشایند کسی نیست. از همین رو یکی از بهترین گزینه ها برای کاهش نارضایتی از گرمای خورشید استفاده از کلاه آفتابی است. که برای یک انتخاب مناسب در نظر گرفتن رنگ کلاه آفتابی حائز اهمیت است.

کلاه آفتابی صورتی تولید در کلاه فروشی kolahat

  1. سایبان آفتابی

گرمای فصل تابستان حریف مسافرت نرفتن به شمال و جنوب نمیشود. یکی از ضروریات پا گذاشتن به لب دریا، استفاده از سایبان آفتابی است.

سایبان آفتابی مشکی رنگ مناسب برای همه افراد

  1. کلاه ماهیگیری

اگر در فصل تابستان با همه آتش‌بارانش همچنان دوستدار طبیعت هستید و در آن به فعالیت هایی مانند پیاده روی، کوهنوردی، شکار می‌پردازید و یا کنار دریا به صید ماهی؛ شایسته است که از کلاه ماهیگیری روی سرتان دست نکشید تا خورشید دست از سر شما بردارد 🙂

 کلاه ماهیگیری مناسب برای کوهنوردی

  1. کلاه مهندسی

اگر اهل ورزش و کوه باشید کلاه مهندسی را یکی از وسایل ضروری کوهنوردی خود به حساب می‌آورید. علاوه بر این کلاه مهندسی سرپوشی مناسب برای باغبان ها و کشاورزان شناخته شده است.

سرپوش مهندسی همچنین به مدد و یاری مهندسان و کارگران؛ هنگام فعالیت بر روی پروژه های ساختمانی در زیر آفتاب سوزان می‌رسد.

کلاه مهندسی با روسری به رنگ کرم

  1. کلاه مجلسی تابستانی

  • کلاه مجلسی زنانه

برگزاری مراسمات و مجالس در فصل تابستان دوچندان می‌شود. متفاوت ظاهر شدن در این مجالس؛ خواست بیشتر خانم ها است که داشتن استایلی متفاوت از دیگران به این منحصر به فرد بودن کمک شایانی میکند.

کلاه های مجلسی تابستانی که در مجموعه kolahat با بهترین و بالاترین کیفیت تولید شده اند همان گزینه تک بودن شما را تیک میزنند 🙂

  • کلاه کنفی دخترانه

یکی از مدلهای پرطرفدار کلاه های مجلسی تابستانی در میان دختر خانم ها، کلاه کنفی دخترانه است. این مدل کلاه از گزینه هایی است که استفاده از آن زیبایی را دوچندان و انتخاب آن، سلیقه زیبای دختر خانم ها را سوی دیگران تحسین می‌کند.

  • کپ اسپرت

مجموعه کلاهت برای حضور متفاوت آقایان در مجالس؛ کلاه کپ اسپرت را با بهترین مواد و بالاترین کیفیت به تولید رسانده است.

کلاهی که از جنس پلی استر و با رویه خنک ساخته شده است.

تا اینجا از گزینه های ممکن برای انتخاب کلاه تابستانی مطلع شده اید. شما میتوانید کلاه مورد نظر خود را از طریق تلگرام، واتس آپ و یا شماره 09158275067 سفارش دهید و درب منزل از انتخاب خود شگفت زده شوید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید