مجله کلاهت

با کیفیت ترین مدل های کلاه چرم

جنس کلاه چرم میان همه افراد محبوبیت خاصی دارد. و یکی از دلایل این محبوبیت ماندگاری آن است.

زمانیکه کلاه چرم را تهیه کنید به راحتی میتواند سال ها دوام خود را حفظ کند و به این شکل سرمایه گذاری هوشمندانه خود را برای مدت طولانی در کمد لباس هایتان ببینید.

کلاه چرمی تهیه شده از فروشگاه kolahat برای سال‌ها خواهد ماند و شاید سال ها بعد توسط فرزندان شما به موزه های بین المللی برسد!

کلاه های چرم و سرپوش های پوستی علاوه بر دوام و ماندگاری، پوششی منحصر به فرد را برای فرد فراهم می‌کنند طوریکه گاها باعث میشود که دیگران سرشان را به سمت شما بچرخانند. برای دیدن کلاه چرم‌تان ؛)

کلاه پوستی دارای تنوع بیشماری است، نمونه هایی از آنها که در مجموعه کلاهت با پوست اصلی و درجه یک به تولید می‌رسند؛ در ادامه مقاله به معرفی آنها پرداخته شده است.

کلاه های پوستی و خزدار دارای سابقه و قدمتی دیرینه در ایران هستند.

در فروشگاه کلاهت کلاه های پوستی نرم و گرمی ارائه می‌شود که برای پوشیدن در هوای سرد بهترین گزینه است.

اگر فوتبال دوست هستید و در روزهای سرد؛ هوای رفتن به استادیوم و هواداری از تیم مورد علاقه تان می‌کنید؛ استفاده از کلاه های خزدار گزینه ای است که سرما را حین تماشای فوتبال از یادتان می‌برد.

در روزهای برفی که نمیتوان فکر سرسره بازی، اسکی و برف بازی با دوستان و خانواده را از سر دور کرد و همینطور سرما را، میتوانید کلاه های پوستی را با خیال آسوده به سر خود، خانواده و دوستان تان بگذارید و از گرمای آن در برف بازی لذت ببرید.

کلاه پوست/ کلاه چرم

پوست طبیعی حیواناتی چون گوسفند، گرگ، خرگوش، سنجاب، روباه و… زمانیکه در ساخت و تولید کلاه استفاده شود را کلاه پوستی و یا کلاه چرم گویند.

کلاه های چرم و کلاه های پوست تولید شده در کلاهت:

  1. کلاه چرم نقاب دار

کلاه نقاب دار مردانه چرمی به مدل کلاه شکاری نیز شناخته میشود. که جنس چرم آن بسیار با کیفیت و بسیار مقاوم است.

  1. کلاه پوستی روسی

کلاه روسی خز پولیشی که گرمای آن ویژه است، در رنگبندی مختلف و با بهترین خز و پولیش معتبر و نیز دوخت درجه یک دارد در بخش تولید کلاه این مجموعه تهیه شده است.

  1. کلاه پوست طبیعی سمور

پوست طبیعی دباقی شده سمور بسیار مقاوم و محکم است و خز اصلی آن به صورت دست دوز در بخش تولیدی کلاهت به تولید میرسد.

  1. کلاه پوست خرگوش

پوست خرگوش بسیار لطیف و نرم و زیبا است که کلاه هایی در رنگ های خاص و تنوع زیاد که مناسب خانم ها و آقایان است. در استایل های زمستانه جذابیت ویژه ای به شما میدهد.

  1. کلاه پوست گرگ

پوست طبیعی و اصلی گرگ و روباه بسیار خاص و دارای زیبایی چشمگیر و بسیار کمیاب هستند.

  1. کلاه اصل روسی گوسفندی/ کلاه مرینوس

تمام سرپوش های چرم و پوستی تولید شده در مجموعه کلاهت به گونه ای هستند که کل سر و گوش ها را از سرما محافظت میکند. و به اصطلاح دارای گوش گیر نیز هستند.

برای سفارش هر یک از کلاه چرم و کلاه پوست میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به شماره 09158275067 پیام دهید و تماس بگیرید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید