مجله کلاهت

کلاه زمستانی در شش مدل جذاب

کلاه زمستانی و انواع مدل های آن در تولیدی کلاه

جابه جایی و انتقال سرپوش های تابستانی به بخش انبار در مجموعه کلاهت زمانی انجام میشود که زمستان رسیده باشد و نیاز به کلاه زمستانی توسط همگان احساس شود.

گرم نگه داشتن سر و گوش‌ها در زمستان به همان اندازه مهم است که قسمت های دیگر بدن، با این حال هیچ چیز نمی‌تواند جای گرمای کلاه را پر کند.

در این مقاله راهنمایی برای انتخاب کلاه زمستانی مناسب شما آمده است. کلاهی که نه تنها شما را گرم بلکه شیک می‌کند.

1. کلاه بافتنی

سرپوش های بافتنی از گزینه هایی است که گرمای زیادی را ایجاد کرده است و بیشتر از پشم و یا الیاف های مصنوعی تهیه شده است.

کلاه بافت دولا و بسیار گرم به صورت تمام کش که مناسب نوجوانان و  بزرگسالان است و در رنگبندی های مختلف با نخ رضا در مجموعه kolahat در بخش تولید کلاه به تولید می‌رسد.

 

2. کلاه شیطونی

سرپوش شیطونی را اغلب بر سر جوانانی که به روز هستند میتوان مشاهده کرد.

 

3. کلاه پوم پوم

این نوع سرپوش زمستانی با سایز های مختلف و فری سایز با رویه دولا و تمام کش که بسیار گرم  و در رنگبندی های متنوع است، با  نخ درجه یک در مجموعه کلاهت تهیه شده است.

کلاه پوم پوم جزو آن دسته از کلاه های زمستانی است که مورد علاقه همه گروه ها از جمله کودکان، بزرگسالان، پسران و دختران است.

4. کلاه خلبانیکلاه خلبانی نوعی از سرپوش زمستانی

سرپوشی مناسب سرمای هوا که دارای طرح های متنوع است و در مجموعه kolahat اغلب سایز مناسب بزرگسالان به تولید می‌رسد.

همچنین این کلاه توسط خانم ها و آقایان در استایل های متفاوت در فصول پاییز و زمستان استفاده می‌شود.

 

5. کلاه کپ

کلاه کپ از سرپوش های زمستانی محسوب میشود. کلاه کپ اسپرت مردانه

کلاهی که با یک پوشش رسمی و یا نیمه رسمی استفاده میشود. و در زمستان نیز مورد استقبال قرار می‌گیرد و پوشیدن آن شیک به نظر می‌رسد.

اما پیشنهاد مجموعه تولید و فروش kolahat به شما این است که اگر مدت زمان زیادی را قصد دارید در هوای سرد بمانید از کلاه پوم پوم استفاده کنید؛ چرا که کلاه کپ دارای لبه کوتاه است و گوش ها و گردن را نمی‌پوشاند.

 

6. کلاه شاپو

کلاه شاپو از کلاه کلاسیک مردانه و زنانه

کلاهی که از قبل انقلاب یکی از گزینه های آقایانی بوده است که به استایلی کلاسیک علاقه مندند. نام دیگر این کلاه فدورا است که بیشتر در غرب کاربرد دارد.

کلاه شاپو لبه دار است که شاید این گمان به ذهنتان خطور کند که آیا برای زمستان کاربرد دارد؟ مجموعه کلاهت در بخش تولید این نوع کلاه های شاپو را که مختص فصل سرد است طراحی و تولید رسانده است.

به گونه ای که قسمت گوش ها را با پارچه ای به شکل مدور تنظیم کرده که با رنگ و الگوی آن هماهنگ است و علاوه بر گرما، زیبایی کلاه را در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید نمونه کلاه های زمستانی را ببینید و برای سفارش در تلگرام یا واتس آپ به شماره  09158275067 پیام دهید.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید