جشنواره فروش یلدا

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

کلاه خاخامی نمدی

کلاه خاخامی، یکی از انواع مدل های کلاه مجلسی است که این مدل کلاه را میتوان زیر مجموعه ای از کلاه پاناما یا فدورا دانست اما تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

کلاه خاخامی دارای لبه های بلند تری نسبت به کلاه فدورا می باشد و بر خلاف کلاه فدورا که قسمت بالایی آن صاف است، این کلاه در قسمت بالای سر دارای فرو رفتگی می باشد.

این کلاه معمولا در قسمت تاج به وسیله ربان یا نوارهای چرمی و گل تزئین می شود تا زیبایی آن دو چندان گردد.

کلاه های خاخامی یکی از کلاه های شکیل برای استایل های خاص در مهمانی ها و جشن هایی نظیر جشن یلدا و همچنین عکاسی استفاده می شود.

کلاه برت موهر پشمی

کلاه بره یا برت (Beret) که به کلاه فرانسوی معروف است یکی از پرطرفدار ترین کلاه ها در بین استایل های هنرمندان، موسیقی دانان و دانشجویان هنر است. از این رو به این کلاه، کلاه هنرمندی نیز گفته می شود.

کلاه برت، کلاهی گرد و تخت است که از جنس های مختلفی نظیر پشمی، موهر، بافت و … تولید می شود.

کلاه بره یکی از انواع کلاه های رسمی نیروهای انتظامی و پلیس در سراسر دنیاست.

این کلاه یکی از اکسسوری های جذاب دنیای مد محسوب می شود که بسیاری از ستارگان سینمای جهان در استایل های خود از این سبک کلاه استفاده کرده اند.

کلاه کاپیتانی زنانه

کلاه کاپیتانی زنجیر کارتیه، یکی از انواع کلاه های مجلسی است که این روزها بسیار ترند شده و در دنیای مد مورد محبوبیت زیادی قرار گرفته است.

کلاه کاپیتانی که به آن کلاه پلیس نیز گفته می شود، در رنگبندی های سفید، مشکی و قرمز تولید شده است که رنگ قرمز آن یکی از خاص ترین کلاه ها برای مراسمات ویژه جشن یلدا و عکاسی می باشد.

این کلاه کاپیتانی که از جنس چرم صنعتی است با زنجیر کارتیه طلایی تزئین شده و استایلی زیبا را به خانوم های خاص پسند می دهد.

کلاه چرم طبیعی قرمز

کلاه چرم طبیعی قرمز، یکی از کلاه های جذاب نقاب دار است. این کلاه که به آن کلاه بیسبالی نیز گفته می شود از جنس چرم کاملا طبیعی تولید شده است.

کلاه بیسبالی چرم، علاوه بر گرما و محافظت سر در برابر سردی هوا در فصل پاییز و زمستان، یکی از کلاه هایی است که استایلی کاملا شیک و اسپرت به افراد می دهد و می توان در تفریحات طبیعت گردی، ورزش و عکاسی از آن استفاده کرد.

انواع کلاه و شال گردن روسی اصل

کلاه روسی اصل، از پوست طبیعی حیواناتی مانند گوسفند، سمور، خرگوش و گرگ تولید شده و دارای گوشگیر برای پوشاندن گوش است که قابلیت باز و بسته شدن دارد.

مجله کلاهت