ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال رایگان به سراسر کشور

آشنایی با تاریخچه و مدل کلاه گورین

شاید بسیاری از شما نام کلاه گورین را بارها شنیده باشید اما درباره این نوع کلاه و اینکه چرا به این نام نامگذاری شده است اطلاعی نداشته باشید در این مقاله می خواهیم به آشنایی با تاریخچه و مدل کلاه گورین بپردازیم با ما همراه باشید.

گورین در واقع سبکی از کلاه است که نام آن برگرفته از نام شخصی است که این مدل کلاه را تولید و وارد دنیای مد کرده است. کاسل گورین Cassel Goorin بنیانگذار برند گورین، در سال 1895 شرکت گورین را در شهر فیلادلفیا تاسیس کرد. گورین که ابتدا کارش را از یک گاری در خیابان های پیتسبورگ آغاز کرد به دلیل سبک خاص و منحصر به فردش به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت سپس در دهه 1920 تجارت خود را به پسرانش آلفرد و تد سپرد. بدین ترتیب برادران گورین این تجارت خانوادگی را بیش از 100 سال است که در دست گرفتند و نام گورین را برای همیشه زنده نگه داشتند.

آشنایی با تاریخچه و مدل کلاه گورین
شعبه های متعدد گورین که توسط برادران گورین در شهرهای ایالات متحده و کانادا تاسیس گشتند امروزه توسط نوه کسل گورین، بن اداره می شوند.
کلاه‌ های Goorin تاریخ غنی‌ ای دارند که ریشه در فرهنگ طبقه کارگر آمریکا دارد. برای تبلیغات رایگان این کلاه، ابتدا از رانندگان کامیون استفاده شد، که به سرعت بنام کلاه کامیون، به یک نماد تبدیل شد و بعد از گذر زمان این مدل کلاه توسط قشر بالای جامعه نیز پذیرفته شد.
گورین به سرعت پیشرفت کرد و شروع به تولید مدل کامیونداران در تعداد بالا کرد، از جمله مدل های حیوانات مزرعه، که در اواخر دهه 90 تولید شد.

طراحی کلاه گورین

کلاه گورین سبک جدیدی از کلاه است که در قسمت جلوی سر آن، طرح خاص یا تصویر حیوانات طراحی و گلدوزی شده است. پلنگ، شیر، عقاب (آزادی)، اسب، خروس، ببر، زرافه، گاو از جمله حیواناتی هستند که باعث موفقیت این برند شدند.
این سبک کلاه مورد استقبال بسیار زیادی به ویژه در بین جوانان و هنرمندان قرار گرفته است و جایگاه ویژه ای در مد و استایل های هنری باز کرده است به طوری که بسیاری از چهره های سرشناس نظیر فوتبالیست ها و بازیگران از سبک کلاه استفاده می کنند.

فوتبالیست هایی همچون لیونل مسی، نیمارسوارز، مارادونا، رونالدو، دنی آلوز، آگوئرو، بالوتلی و بسیاری دیگر نیز وجود دارند که از این کلاه ها استفاده می کنند.
برای تشخیص کلاه گورین اورجینال از فیک، به تگ برند گورین که به شکل قلعه است توجه کنید همچنین کیفیت کلاه های گورین اصل بسیار بالا می باشد.
کلاه گورین لبه‌ ی جلویی پهن و صافی دارد. پشت کلاه هم بندی برای تنظیم سایز گذاشته شده است. برای مشاهده انواع کلاه های نقابدار اینجا کلیک کنید.

کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T1206)
کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T3357)

از ۸۰,۰۰۰ تومان

کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)
کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)

از ۹۶,۰۰۰ تومان برای هر عدد

کلاه بچگانه کتان چهارخانه - عمده (KLT-2934)
کلاه بچگانه کتان چهارخانه – عمده (KLT-2934)

قیمت اصلی ۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۰,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه کتان مشکی نایک اعلا - عمده (KLT-2865)
کلاه کتان مشکی نایک اعلا – عمده (KLT-2865)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقاب دار کتان اصلی – عمده (KLT-2619)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقابدار کتان اعلا - عمده (KLT-2787)
کلاه نقابدار کتان اعلا – عمده (KLT-2779)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

خانه
لیست علاقه مندی ها
حساب من