ضمانت 7 روز بازگشت کالا

فروشگاه کلاهت با بیش ازنیم قرن تجربه در فروش انواع کلاه زنانه، مردانه و بچه گانه فقط کالای اصل را به فروش می رساند فروشگاه کلاهت در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولات، ضمانت بازگشت کالا را تعیین کرده است.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های مجموعه کلاهت بوده است و همچنان در تلاشیم در این راستا هر سفارش، در بهترین شرایط ممکن به دست مشتری برسد.

با وجود این، ممکن است مشتریان گرامی پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه محصولات ارائه شده مشمول ضمانت بازگشت کالا می باشند.

 

 شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید

در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر (بر اثر بی دقتی فروشنده) صورت نگیرد، خریدار حق مطالبه ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه کلاه عمرانی اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه کلاه عمرانی تعمیر و یا جایگزین می‌گردد.

در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد و یا مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه فروشگاه کلاه عمرانی بپردازد.

در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید و در صورت ارسال کالا هزینه ارسال از خریدار دریافت خواهد شد.

مشتریان عزیزی که امکان تماس ندارند یا خارج از تایم، سایت ما را مطالعه می کنید، می توانید از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

همچنین جهت ارسال هرگونه نقطه نظر و پیشنهاد می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

ضمانت 7 روز بازگشت کالا