بازگشت کالا

بخش ” ضمانت بازگشت کالا کلاهت ” در جهت جلب اعتماد ارزشمند شما راه اندازی شده است و امیدواریم، به اندازه‌ای از کیفیت محصولات ما راضی باشید که نیازی به این بخش پیدا نکنید.

فروشگاه کلاهت با تجربه فراوان در فروش انواع کلاه، فقط کالای اصل را به فروش می رساند. فروشگاه کلاهت در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولات، ضمانت بازگشت کالا را تعیین کرده است.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های مجموعه کلاهت بوده است و همچنان در تلاشیم تا در این راستا رضایت کامل شما را جلب نماییم.

با وجود این، ممکن است مشتریان گرامی پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند؛ که درچنین مواردی خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه محصولات ارائه شده مشمول ضمانت بازگشت کالا می باشند.

ضمانت بازگشت کالا کلاهت
شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا
  • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.
  • در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر (بر اثر بی دقتی فروشنده) صورت نگیرد، خریدار حق مطالبه ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.
  • هرگونه نقص و یا عیب فنی، بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به واحد فروش کلاهت اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه کلاهت تعمیر و یا جایگزین می‌گردد.
  • در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا، وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.
  • خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد و یا از طریق درگاه های اینترنتی فروشگاه کلاهت بپردازد.
  • در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید و در صورت ارسال کالا، هزینه ارسال از خریدار دریافت خواهد شد.

کاربران عزیزی که امکان تماس ندارند یا خارج از ساعت اداری سایت ما را مطالعه می کنند، می توانند از بخش ” تماس با ما ” ، به روش های گوناگون با ما در ارتباط باشند.