تحویل اکسپرس کلاهت
کلاهت

همکاران عزیز امکان ارسال به تمام نقاط کشور(شهری و روستایی) فراهم گردیده است. همچنین ارسال به کشور های همسایه نیز امکان پذیر می باشد.

نحوه ارسال سفارش

روش های ارسال بار کلاه با توجه به شرکت های حمل و نقل  مرسوله در کلاهت:

 1. ارسال با پست پیشتاز: در تمام روزهای غیر تعطیل رسمی می باشد. زمان تحویل حدودا ۵ روز کاری طول می کشد که ممکن است در مواقعی که ترافیک کاری اداره پست زیاد است بیشتر نیز شود. ایام خاصی مانند روز مادر، قبل از عید نوروز، شب یلدا و غیره که حجم خرید و فروش فروشگاه ها بیشتر می شود به طور طبیعی حجم مرسولات اداره پست افزایش داشته و همین امر باعث طولانی شدن پروسه تحویل مرسوله می شود. به طور کلی اداره پست یک شرکت حمل و نقل دولتی بوده و بر این اساس کم هزینه ترین روش ارسال بار محسوب می شود. در ادامه نرخ نامه ارسال بار پستی بر اساس وزن را می بینید. توجه داشته باشید که هزینه ی بسته بندی اداره پست به صورت جداگانه محاسبه می شود.
 2. ارسال تیپاکس: بارهایی که با شرکت تیپاکس ارسال می شوند به صورت پس کرایه هستند. یعنی زمان تحویل مرسوله هزینه ی ارسال باید توسط گیرنده پرداخت شود. زمان تحویل حدود ۳ روز کاری هست. شرکت تیپاکس سرعت ارسال بالاتری نسبت به اداره پست دارد اما هزینه خدماتش نیز به مراتب بسیار بالاتر از پست دولتی هست. بارهایی برای ارسال تیپاکسی مناسب هستند که گیرنده برای زمان بسیارعجله داشته و از طرفی حجم و وزن مرسوله بسیار بالا نباشد. مرسولاتی که حجم بالایی دارند مناسب ارسال تیپاکسی نیستند زیرا مبلغ ارسال بسیار بالا می رود.
 3. ارسال با باربری: برای بارهای حجمی و بزرگ و سنگین که حساس نباشد ارسال بار توسط کامیون های باربری بسیار به صرفه است. به طور مثال اگر دوکیسه کلاه مهندسی به تعداد حدودا 480 عدد کلاه معادل 40 کیلو گرم با باربری ارسال شود حدودا 250 هزار تومان می شود. با تیپاکس حدودا 400 هزار تومان و با پست حدودا 220 هزارتومان می شود. از نظر زمان ارسال مرسوله باربری مانند پست حدودا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.
 4. ارسال توسط اتوبوس: برای بارهای بزرگ که نسبتا حساس هستند شرکت های باربری که ارسال بار توسط اتوبوس دارند توصیه می شود. بار های بزرگ که به شدت آسیب پذیرنیزهستند با حمل اتوبوس کاملا سالم به مقصد می رسند. ارسال بارهای حجیم و حساس مانند ارسال کلاه روسی، ارسال کلاه خاخامی و دیگر کلاه های نمدی با اتوبوس بهترین روش ممکن است. ارسال بار با اتوبوس جزو سریع ترین راه های ممکن است حدودا یک روزه تا حداکثر 3 روزه بار به مقصد می رسد.
 5. ارسال پست هوایی: برای شهر هایی که مسافت زیادی داشته و مخصوصا ارسال بار به جزیره بهترین روش ارسال هوایی است زیرا در صورت ارسال بار با پست پیشتاز به جزایر ممکن است بین 7 تا 15 روز زمان طول بکشد. ارسال بار با تیپاکس به جزایر نیز بسیار گران تمام می شود. ارسال بار هوایی حدودا 72 ساعت زمان نیاز است اما گاهی ممکن یک روزه نیز بار به مقصد برسد. از نظر هزینه نسبتا به صرفه می باشد.

 در نهایت چند نکته لازم به ذکر است:

 • ارسال مرسولات تکی کلاه فقط با پست و تیپاکس انجام می شود.
 • ارسال رایگان بارهای تکی و عمده فقط با پست پیشتاز انجام می شود در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد از روش های دیگر ارسال مرسوله انجام گیرد هزینه ی ارسال بار بر عهده وی می باشد.
 • هیچ یک از شرکت های حمل و نقل مسئولیتی در قبال آسیب بار نمی پذیرند و در صورتی که باردر پروسه ی ارسال آسیب ببیند کلاهت هیچ مسولیتی در این زمینه نداشته با توجه به اینکه آسیب دیدن بار به ندرت اتفاق می افتد تولیدی کلاهت در بسته بندی بارهای خود نهایت توجه را دارد و از بهترین وسایل بسته بندی استفاده نموده تا رضایت همکاران را جلب نماید.
 • سفارش بعد از ثبت یک روز برای بسته بندی زمان نیاز دارد و روز بعد برای ارسال به شرکت های ارسال بار تحویل میشود.

تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن چگونه انجام می شود ؟

 1. ثبت سفارش و خرید آنلاین مشتریان محترم
 2. قرار گرفتن سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری
 3. تایید نهایی هویت و سفارش مشتری
 4. ارسال سفارش مشتری از انبار فروشگاه کلاهت
 5. ارسال سریع مرسوله مورد نظر برای مشتری
 6. ارسال مرسوله با انواع روش های مختلف حمل و نقل هوشمند

نکته حائز اهمیت این است که کالا تنها با ارائه کارت شناسایی تحویل داده خواهد شد.

قابل توجه مشتریان محترمی که از خدمات پست پیشتاز استفاده می کنند از این آدرس جهت پیگیری مرسوله پستی خود مطلع شوند.

همچنین میتوانید با پشتیبانی کلاهت تماس حاصل فرمایید.