ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال رایگان به سراسر کشور

انتخاب کلاه مناسب و خاص برای فرم صورت شما

انتخاب کلاه مناسب

آموزش  انتخاب کلاه مناسب و خاص برای فرم صورت شما
آیا در زمینه انتخاب کلاه مناسب برای خود به شک افتاده اید؟ جای نگرانی نیست، شما فقط به کمی راهنمایی در مورد انتخاب مدل مناسب کلاه نیاز دارید.

اگر فکر می‌کنید فرم سر شما برای پوشیدن هیچ مدل کلاهی مناسب نیست، شاید هیچگاه سراغ مدل کلاه مناسب فرم سرتان نرفته‌اید یا تا کنون انتخاب‌های درستی نداشته‌اید.

فراموش نکنید که کلاه از آن دسته از پوشیدنی‌هایی است که تا روی سر شما قرار نگیرد و آن را امتحان نکنید نمی‌توانید مطمئن شوید که آیا این مدل برای شما مناسب است یا نه ، اما طبق تجربه کاری ما فردی نیست که با کلاه مناسب خود زیباتر نشود.

پس حساسیت زیادی به خرج نداده و انواع مدل‌های مختلف را امتحان کرده تا بهترین فرم را پیدا کنید، اما پیش از هر چیز فرم صورت خودتان را بشناسید.

کلاه مناسب برای فرم صورت من: این نکته را بدانید که همیشه این قانون وجود ندارد که یک کلاه گران قیمت، شیک و با کیفیت عالی، روی سر شما نیز باید خوب قرار بگیرد.

به همین دلیل است که پیش از اینکه کلاه را روی سرتان بگذارید کمی به فرم کلی آن نگاه کنید و مطمئن شوید روی سر شما چه شکلی خواهد داشت.

پیش از همه چیز فرم کلی صورتتان را بشناسید؛ این همان ترفندی است که برای انتخاب عینک مناسب حتی بدون امتحان کردن آن روی صورت به کار می‌گیریم. پس اگر پیش از پوشیدن، می‌خواهید در انتخاب کلاه مناسب خود اشتباهی نکنید، جلوی آینه بایستید و ببینید صورت شما چه فرمی دارد.

در ادامه، انواع فرم صورت و کلاه های مناسب برای آن ها را معرفی میکنیم:

مدل کلاه برای صورت بیضی شکل و کشیده

شما احتمالا به کلاهی نیاز خواهید داشت که کمی صورت شما را کوتاه‌تر نشان داده و کشیدگی آن را کم کند، اما اگر لبه کلاهی که انتخاب می‌کنید بیش از حد باریک باشد در این صورت چهره شما کشیده‌تر هم به نظر می‌رسد.

بنابراین برای صورت بیضی شکل شما تقریبا بیشتر مدل‌های کلاه مناسب هستند به غیر از مدل‌هایی که لبه‌های خیلی باریک دارند. کلاه شاپو با لبه متوسط و البته بلندی کم برای صورتتان مناسب است و البته بهتر است سراغ کلاه‌هایی مانند کلاه کپ یا کلاه بیسبالی نروید.

مدل کلاه برای صورت مربعی

مدل کلاه برای صورت مربعی

اگر فرم صورت شما بیشتر به فرم مربعی شبیه است، یعنی عرض پیشانی با چانه تقریبا برابری می‌کند، بهتر است به دنبال کلاه‌هایی با لبه گرد بروید که تناسب را در صورت شما به وجود می‌آورند. کلاه های مستطیلی شکل و زاویه‌دار برای شما مناسب نیست، چرا که بیشتر روی زوایای صورت شما تاکید می‌کند.

مدل کلاه با لبه پهن‌ می‌تواند کمی صورت شما را باریک‌تر نشان دهد و فرم کلی آن را گرد نشان دهد. کلاه‌ نقاب دار ، کلاه شاپو ، کلاه کپ و کلاه بیسبالی برای فرم صورت شما مناسب‌ترین انتخاب‌ها هستند.

مدل کلاه برای صورت های گرد، قلبی شکل و کوتاه

مدل کلاه برای صورت های گرد، قلبی شکل و کوتاه

اگر مدل صورت شما خیلی گرد به نظر می‌رسد، می‌توان گفت صورت کوتاهی داشته و به کمی کشیدگی نیاز دارید و لازم است که کمی فرم صورتتان کشیده ‌تر به نظر برسد.

از کلاه‌هایی که تاج بلندی دارند دوری کنید، این کلاه‌ها باعث می‌شوند کوتاهی فرم صورت شما بیشتر به چشم بیاید؛ به جای آن سراغ کلاه‌هایی با تاج کوتاه بروید که برای فرم صورت شما می‌توانند مناسب‌تر بوده و گردی صورتتان را زیباتر و خوش‌فرم‌تر نشان دهد.

نکته دیگری که باید بدانید این است که هرگز از کلاه هایی که لبه آن ها خمیده است استفاده نکنید. اگر صورت شما فرم گرد دارد و چانه و پیشانیتان نسبت به گونه‌ها کوچک‌تر به نظر می‌رسد، کلاهی با تاج متوسط برای شما مناسب است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که کلاه شما باید لبه باریک‌تری داشته باشد. چنین کلاهی فرم صورت شما را متعادل‌تر نشان می‌دهد. برای صورت های گرد، کلاه برت و برای افرادی که صورت قلبی شکل دارند، کلاه شاپو و خاخامی توصیه می گردد.

سخن پایانی

در این مقاله ما تمام تلاش خود را کردیم تا شما را با فرم صورت خود آشنا کنیم تا برای خرید کلاه انتخاب راحت تری داشته باشید؛ اما اگر همچنان سوال یا شک، در انتخاب خود دارید می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل نمائید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T1206)
کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T3357)

از ۸۰,۰۰۰ تومان

کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)
کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)

از ۹۶,۰۰۰ تومان برای هر عدد

کلاه بچگانه کتان چهارخانه - عمده (KLT-2934)
کلاه بچگانه کتان چهارخانه – عمده (KLT-2934)

قیمت اصلی ۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۰,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه کتان مشکی نایک اعلا - عمده (KLT-2865)
کلاه کتان مشکی نایک اعلا – عمده (KLT-2865)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقاب دار کتان اصلی – عمده (KLT-2619)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقابدار کتان اعلا - عمده (KLT-2787)
کلاه نقابدار کتان اعلا – عمده (KLT-2779)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

خانه
لیست علاقه مندی ها
حساب من