مجله کلاهت

آموزش نحوه نگهداری از کلاه پوستی خزدار

آموزش نحوه نگهداری از کلاه پوستی خزدار

نگهداری از کلاه پوستی خزدار بسیار ساده و راحت است و تنها با رعایت چند نکته ساده شما میتوانید از کلاه خود تا چندین سال استفاده کنید و از زیبایی که به شما میبخشه لذت ببرین.

در ادامه ضمن معرفی این کلاه، به نحوه نگهداری از آن میپردازیم :

کلاه های پوستی خزدار جزء اکسسوری های لوکس به شمار می روند و در عین زیبایی و گرما، لطافت دلنشینی به شما هدیه می کند. این کلاه ها در عین زیبایی، برای ماندگاری بالا نیاز به نگهداری خاصی دارند.

کلاه پوستی خزدار از پوست طبیعی حیواناتی چون گرگ، روباه ، سمور و … تولید شده اند و به صورت کلاه پوستی تک، ست کلاه و شال پوستی و کلاه دم دار پوستی، در دو نوع مردانه و زنانه در بازار ارائه می شوند.

این مدل از کلاه ها در کنار گوش ها، قسمتی به نام گوشگیر دارند تا هر زمان نیاز بود آن ها را باز کنید تا روی گوش ها به صورت کامل پوشانده شود و در مقابل سرما محافظت بیشتری از گوش ها به عمل آورد.

کلاه های پوستی خزدار از جنس الیاف طبیعی بوده و داخل کلاه استرکشی ساتن دارد تا سازگاری بیشتری با پوست و موی سر داشته باشد.

شرایط نگهداری از کلاه پوستی خزدار

شرایط نگهداری از کلاه پوستی خزدار

۱.حتما در جای خشک،خنک و تاریک نگهداری شود.

۲.سعی کنید از سشوار برای خشک کردن آن استفاده نکنید.

۳.عطر و ادکلن به صورت مستقیم روی کلاه پوستی اسپری نکنید.

۴.به حالت آویز نگهداری کنید تا هوا در بین الیاف آن در جریان باشد.

۵.در فصولی که استفاده نمی کنید یک تکه نفتالین داخل آن قرار دهید.

با رعایت این نکات ساده، شما میتوانید از کلاه خود به خوبی مراقبت کنید و تا مدت ها از آن لذت ببرید.

سخن پایانی

اگر همچنان سوالی درباره ی روش های نگهداری از کلاه خود دارید یا کلاهی که از فروشگاه کلاهت تهیه کرده اید دچار افت کیفیت شده است؛ خوشحال میشویم که مسئله خود را با واحد فروش کلاهت در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.