ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال رایگان به سراسر کشور

کلاه زمستانی مناسب برای فصول سرد سال

انتخاب کلاه زمستانی مناسب برای فصول سرد سال

انتخاب کلاه زمستانی مناسب بسیار ساده و راحت است و تنها با رعایت چند نکته ساده شما میتوانید یک کلاه مناسب و زیبا برای خود انتخاب کنید.

در ادامه ضمن معرفی کلاه زمستانی مناسب شما ، به نحوه انتخاب آن‌ها بر اساس فرم صورت شما میپردازیم :

همانطور که می دانید یکی از ملزومات لباس زمستانی ، کلاه زمستانی است که می‌تواند شما را در سرمای زمستان گرم نگه‌ دارد. کلاه‌های زمستانی معمولاً از الیاف گرمی ساخته می‌شوند که بتوانند شما را در سرمای زمستان گرم نگه‌ دارند.

اگر به ظاهر و پوشش خود اهمیت می‌دهید ، بهتر است هر کلاهی را انتخاب نکنید. کلاه زمستانی مدل و کاربردهای بسیاری دارد که با توجه به شرایطتان برخی از آن ها می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. البته فرم صورت هم در انتخاب کلاه زمستانی تأثیرگذار است.

انتخاب کلاه مناسب

انتخاب کلاه بر اساس فرم صورت

انتخاب کلاه زمستانی مناسب برای فرم صورت شما

اگر در هنگام خرید کلاه زمستانی شک دارید که کدام مدل کلاه برای شما مناسب است، ابتدا شکل صورتتان را در نظر بگیرید. همانند مدل مو که نسبت به چهره های مختلف متفاوت است، هر مدل کلاه هم به هر صورتی نمی‌آید.

شکل صورت شما از این چند دسته خارج نیست: صورت بیضی، صورت قلبی، صورت کشیده، صورت گرد و صورت مربعی. برای اینکه با فرم صورت خود و کلاه مناسب خود بیشتر آشنا شوید، لازم است که این مطلب ما را مطالعه کنید.

همانند بسیاری از لباس‌ها، یک کلاه زمستانی برای همه ی موقعیت‌ها مناسب نیست، اما می‌توان کلاهی را انتخاب کرد که با فرم صورت شما هماهنگ باشد و زیبایی خاصی به چهره شما ببخشد.

انواع کلاه زمستانی مناسب

این مدل کلاه برای کودکان بسیار جذاب است. اما امروزه بزرگ‌ترها هم به این مدل کلاه علاقه‌ی زیادی پیدا کرده‌اند. مدل کلاه‌ Bobble شبیه به کلاه‌های Beanie است؛ اما یک گوله‌ی نخی هم روی نوک آن وصل می‌شود. این مدل کلاه برای بیشتر چهره‌ها مناسب است.

کلاه Beanie

کلاه‌ های Beanie یکی از مدل‌های محبوب کلاه‌ زمستانی است. این کلاه‌‌ها بیشتر از جنس پلی‌استر یا اکریلیک هستند؛ اما از پشم و کرک هم بافته می‌شوند. کلاه‌های Beanie هم در مدل‌های طرح‌دار، تک رنگ و ساده بافته می‌شوند و مدل‌های طرح‌دار آن بسیار محبوب است.

اگر چهرهٔ شما بیضی شکل است، کلاه‌های Beanie بهترین انتخاب برای شماست. برای چهره‌های قلبی شکل، کلاه‌هایی که کمی نوک آن به سمت پایین انحنا دارد، گزینه خوبی است.

کلاه خلبانی

کلاه خلبانی

کلاه‌ خلبانی پوششی برای پوشاندن گوش‌ها دارد و یکی از مدل‌های گرم کلاه محسوب می‌شود. این مدل کلاه به کلاه‌های روسی شبیه است که بیشتر از پوست گوسفند، خرگوش یا سمور درست می‌شوند.

کلاه‌های خلبانی بیشتر از چرم درست می‌شوند که در قسمت پیشانی و گوش‌های آن دارای خز می‌باشد. اگر در محیطی زندگی می‌کنید که هوای بسیار سردی دارد، این کلاه پیشهاد ویژه ما به شماست. کلاه خلبانی با بیشتر فرم‌های صورت هماهنگ می‌باشد و برای خانم‌ها و آقایان مناسب است.

کلاه خزدار

کلاه‌های خزدار معمولاً با تزئینات زرق و برق‌دار همراه است. این مدل کلاه ، به کلاه رسمی زمستانی معروف است و برای خانم‌ها و آقایان مناسب است. اما امروزه در استایل روز انگلیس، بیشتر خانم‌ها از کلاه‌ خزدار استفاده می‌کنند.

کلاه‌های خزدار مشابه کلاه‌های قزاقی هستند ولی با این تفاوت که پوششی برای گوش ندارند. کلاه‌های خزدار برای چهره‌های گرد بسیار مناسب هستند.

کلاه فدوراکلاه فدورا که در فرهنگ ما کلاه شاپو هم نامیده می‌شود ، در زمستان استفاده زیادی دارد. این کلاه بیش‌تر از پشم ساخته شده و برای آقایان و خانم‌ها مناسب است. کلاه شاپو یا کلاه فدورا برای چهره‌های کوچک و ریز مناسب‌تر است.

اگر صورت کوچکی دارید، کلاهی را انتخاب کنید که لبه‌های کوتاه‌تری داشته باشد تا چهره‌تان کوچک‌تر نشان داده نشود. چهره‌هایی که مربع شکل هستند کلاهی را انتخاب کنند که لبه‌های پهن‌تری داشته باشد.

کلاه کاراگاهی

کلاه‌ کاراگاهی یا کلاه Deerstalker به کلاه شرلوک هولمز معروف است و بیشتر شخصیت‌های کاراگاهی هم از این مدل کلاه استفاده کرده‌اند. کلاه کارگاهی را مردم روستایی که گوزن شکار می‌کردند مد کردند که اسم آن هم برگرفته از فرهنگ آنهاست.

کلاه کاراگاهی بیشتر از پشم درست شده که مقداری پنبه هم در الیاف آن به کار گرفته شده است. رنگ کلاه هم در انتخاب کلاه زمستانی مناسب شما بسیار مؤثر است. رنگ‌های به اصطلاح «جیغ» یا کلاه‌های رنگی رنگی چندان رسمی نیستند و بهتر است در اوقات فراغت خود از آن ها استفاده کنید.

رنگ‌های روشن و شب رنگ برای زمانی مناسب هستند که بخواهید دیده شوید. مثلاً : هنگام دویدن یا دوچرخه سواری. این نوع رنگ کلاه را اصلاً نباید در موقعیت‌های رسمی استفاده کرد و بیشتر مناسب ورزش هستند.

برای شرایط کاری و رسمی بهتر است از رنگ‌های تیره و خنثی استفاده کنید که با بیشتر لباس‌ها هم ست می‌شوند. رنگ های مشکی، قهوه‌ای، خاکستری و آبی لاجوردی از جمله این رنگ‌ها هستند که می‌توان با لباس‌ها و رنگ‌های مختلفی آن ها را ست کرد.

انتخاب رنگ کلاه زمستانی مناسب سخن پایانی

امیدواریم که توانسته باشیم شما را در انتخاب کلاه زمستانی مناسب راهنمایی کرده باشیم. اگر همچنان سوالی درباره‌ی انتخاب کلاه مناسب خود دارید، می‌توانید با واحد فروش کلاهت ارتباط برقرار کنید تا در اشرع وقت پاسخگوی شما باشند.

کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T1206)
کلاه کتان کجراه مشکی ساده (KLT-T3357)

از ۸۰,۰۰۰ تومان

کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)
کلاه و شال گردن روسی زنانه عمده (KLT-O209)

از ۹۶,۰۰۰ تومان برای هر عدد

کلاه بچگانه کتان چهارخانه - عمده (KLT-2934)
کلاه بچگانه کتان چهارخانه – عمده (KLT-2934)

قیمت اصلی ۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۰,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه کتان مشکی نایک اعلا - عمده (KLT-2865)
کلاه کتان مشکی نایک اعلا – عمده (KLT-2865)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۵,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقاب دار کتان اصلی – عمده (KLT-2619)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

کلاه نقابدار کتان اعلا - عمده (KLT-2787)
کلاه نقابدار کتان اعلا – عمده (KLT-2779)

قیمت اصلی ۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۱,۰۰۰ تومان است. برای هر عدد

خانه
لیست علاقه مندی ها
حساب من